5 B בלוג
02.04.2017

קידום אתרי וורדפרס 2017

לא סתם, וורדפרס נחשבת הסי.אמ.אס הפופולרית ברחבי העולם. בתחילת דרכה, יתרונותיה של הפלטפורמה דורגו על ידי בלוגרים, שאינם זקוקים לאתרים עם מבנה מורכב. הם השתמשו בשמחה בפלטפורמה החדשה, אשר במשך השנים רק פיתחה ושיפרה את היכולות שלה. בפרט, כיום יותר מ40% של כלל האתרים משתמשים בפלטפורמה זו. תסכימו, ש 60,000,000 אתרים שנוצרו באמצעות פלטפורמת וורדפרס, זו מעצמה בתחום בניית האתרים!

עבור בעלי האתרים הפשוטים ביותר, פלטפורמת וורדפרס תהיה האפשרות האידיאלית. אתם צריכים חנות פשוטה לקידום המותג שלכם באינטרנט או למכירת מוצרים? רוצים לנהל בלוג משלכם או ליצור אתר של מקורות מידע עם העיצוב הפשוט ביותר? במידה וכן, אפשרות זו היא הטובה ביותר עבורכם. יתר על כך, כבר בשלב הראשון של בניית האתר, קל למצוא עיצוב מוכן מכיוון שלוורדפרס יש הרבה תבניות עיצוב מוכנות. אפילו משתמש מתחיל ללא כל ניסיון יכול ליצור אתר אינטרנט המבוסס על תבנית עיצוב חינמית והוא לא צריך להיות מתכנת מוכשר בשביל זה. כמובן, שתמיד כדאי שאנשים מקצועיים ייצרו עבורכם אתר אינטרנט מקצועי המותאים לצרכים האישיים שלכם, כיוון שמציאת תבנית שתחשוף את מהות המוצר שלכם ב100% בלתי אפשרית. המומחים יכולים לקבל את כל הבקשות שלכם, ויצירת אתר אינטרנט בפלטפורמה זו לא תיהיה יקרה.

בין יתרונותיה העצומים של הפלטפורמה, יתרון יוצא מן הכלל הוא הכמות הגדולה של תבניות העיצוב, מהסיבה שוורדפרס מאוד פופולרית וכך גם הביקוש לתבניות עיצוב מוכנות. אפשר לקנות תבניות מקורית או להזמין בלעדיות עבורכם. כך גם אפשר לקבל תבניות חינמיות עבור האתר שלכם, באינטרנט יש אין סוף אתרים המציעים תבניות עיצוב מוכנות בחינם.

בנוסף, בעלי האתר העתידי לא צריכים ליצור אתר מותאם למכשירים ניידים. עכשיו הפלטפורמה עושה את כל העבודה המלוכלכת בשבילכם, בכך שהיא מספקת נוחות גבוהה עבור מנהל האתר. הממשק כל כך פשוט, שמילוי תוכן באתר או מחיקת תגובות משתמשים יוכל אפילו ילד. יתרון ענק הוא שהפלטפורמה היא ללא תשלום וקיימת כמות גדולה של תבניות עיצוב מוכנות בחינם עבור בעלי האתר. מהירות האתר תלויה בעיקר בשרת האיחסון, אך למעשה היא תהיה די גבוהה בכל מקרה.

יתרון עצום הוא בכך שהפלטפורמה מושלמת עבור האינדקס של גוגל, מכיוון שהתפתח רושם מצויין על וורדפרס במנוע החיפוש של גוגל. קידום אתרי וורדפרס יכולה להתבצע בקלות בעזרת אופטימיזציה פשוטה של SEO.

מה מקבל בעל האתר?

הזדמנות חינמית ליצור ולשפר את האתר בעתיד בכל עת. אתם תמיד יכולים לערוך את האתר תחת רעיונות חדשים ולהמשיך לעבוד איתם בנחת. וכל זה בחינם לחלוטין.

השתמשו ביתרון חוצה הפלטפורמות, אשר לא מצריך משרתי האיחסון שום דבר מעבר לדרישות הרגילות. תצטרכו להשתמש במסד נתונים ומודלים של PHP MySQL קשה לומר שדרישות המערכת הן גבוהות, הפלטפורמה מוכנה לספק את התוצאה המקסימלית בדרישות מינימליות.

פרט ראוי נוסף הוא העורך הויזואלי, אשר דומה מאוד לתפריט הידוע של מיקרוסופט וורד. משמעות הדבר היא שכל משימה שתצטרכו לעשות תהיה מאוד פשוטה, מכיוון שהטבעת תמונות או תוכן כלשהו לא תיצור שום בעיה, נדרשות לכך רק כמה לחיצות על העכבר. אגב, למרות שמנהלי אתרים רבים לא סומכים על הפלטפורמה, לדעתם ההגנה מפני פריצות היא ברמה נמוכה, אך למעשה, וורדפרס עובדת מצויין ומגנה על הנתונים מפני ניסיונות הונאה. בכך הוכחו לדעת 60 מיליון בעלי אתרים אשר בחרו להשתמש בפלטפורמה מסוימת זו.

איך מתחילים?

ההתקנה לוקחת מספר דקות . במהלך 5-10 דקות, המשתמש יתקין את כל הקבצים לשרת האיחסון ויוכל להעלות את האתר לרשת. משמעות הדבר היא שבתוך שעה, מבקרים יוכלו להכיר את האתר שלכם, ואתם תתחילו לפתח את האתר בנסיון להגדיל בכל יום את הקהל שלכם.

נותר רק להחליט איזה תבנית לבחור לאתר העתידי ולהתחיל לעבוד על התוכן עבורו. אלפי מעצבים בכל יום יוצרים מספר רב של תבניות עיצוב חדשות, וכתוצאה מכך קל לבחור את מה שמתאים עבורכם.

לרוב את פלטפורמת וורדפרס מעריכים בלוגרים, מכיוון שלהעלות לכאן תוכן אפשרי גם כאשר אתם נמצאים באפריקה הרחוקה, תוך כדי שאתם מחפשים WIFI.

באופן זה עובדים אתרי מקורות מידע, חנויות מקוונות ואפילו גלריות וידאו של צלמים האוהבים לשתף את יצירותיהם. בבחירת פלטפורמה זו אתם יכולים שירות של אנשי מקצוע ולא לבחור תבנית מוכנה, הם כמובן יעשו עבורכם עיצוב אישי יותר ויוכלו להדגיש את כל מה שברצונכם להציג.

תכונות הוורדפרס מאנשי מקצוע היא פשוטה:

  1. הפלטפורמה מפתיעה לטובה באוניברסליות שלה, תוכלו לעבוד בו זמנית על כמה פרוייקטים שונים לחלוטין. בפרט, אפשר לנהל בלוג, באותו הזמן לקדם את החנות המקוונת שלכם ברשת, ולעשות את הצעדים הראשונים בבניית העסק שלכם. ייעול העבודה באתר למטרות שונות הוא פשוט מאוד.
  2. פרט ראוי נוסף הוא התוספים, אשר עובדים עם העורך הויזואלי והגדרות ה SEO. לא חסר ברשת רכיבים עבור התוספים. למעשה קל מאוד למצוא אותם להורדה באינטרנט.
  3. הממשק כל כך ברור, שמשתמשים בו לא רק מומחים אלא גם חובבנים, שרק יצרו את אתר האינטרנט הראשון שלהם, או לכאלו המנסים ללמוד את האתר אחרי שאנשי מקצוע הגישו להם אותו על מגש מכסף. התאמת המראה החיצוני של האתר ושיפור ההגדרות תחת הדרישות שלכם לא תיצור שום בעיה.
  4. קוד הוורדפרס לגמרי פתוח לשינויים. מנהל האתר יכול לשנות כל אלמנט עיצובי שקיים.
  5. אופטימיזציה לא יוצרת שום בעיה, כיוון שהעברת המשאבים לוורדפרס- הוא תענוג. גוגל מאנדקס במהירות את כל דפי האתר, שהוכחו בזה כבר בעלי אתרים, אשר בבעלותם אתרים רבים. פשוט תשוו את התהליך והמהירות של האינדוקס של דפים על ידי יאנדקס וגוגל, אשר נוצרו על פלטפורמות שונות. חלקם מאוד מסובכים, גוגל אוהב פשטות. הוא בקלות מאנדקס מאמרים או תמונות כמעט מיד לאחר העלתם לרשת. אתר שפתוח לאינדקס, יביא לכם במהירות מבקרים חדשים אשר יבואו לקבל מידע או מוצר שימושי.
  6. הפלטפורמה מאוד פופולרית ואפשר למצוא עליה הרבה מידע, מה שמאוד חשוב למתחילים. בפרט, הדרכות וידאו ומאמרים חינמיים אפשר למצוא בכל עבר. בנוסף, אפילו אנשי מקצוע מיומנים ישמחו לשתף אותכם בניסיונם. תהנו מלימוד הזמין ברשת! היום, הרבה יותר קל ללמוד את כל הניואנסים של הפלטפורמה מאשר כמה שנים לפי כן.
  7. מה שחשוב, הוא שהממשק תורגם לשפות רבות, מה שהופך אותו לקל יותר לשימוש. במיוחד למי שלא מבין אנגלית, איטלקית, גרמנית או כל בסיס של שפה אירופאית אחרת. שפה רוסית- בחירה מצויינת עבור מנהלי אתרים היוצאי מדינות חבר העמים לשעבר.

על מנת שלא יהיו לכם בעיות עם האתר בוורדפרס צריך לדאוג לדברים הבאים:

  1. איכות שרת האיחסון, מכיוון שהמערכת מצריכה יותר משאבים ממה שאתם חושבים. האתר יכול לעבוד ללא שום בעיה, אבל להבטיח זאת יכול רק שרת איחסון אמין בלבד. בדקו ביקורות על השרתים לפני הבחירה, דפי האתר יכולים לעבור לאט ולא טוב עקב בחירת שרת איחסון גרוע.
  2. הגנת אתר נוספת מפני הונאות. למעשה, הפלטפורמה היא חינמית, לפי כך, יכול מאוד להיות שלא עבדו הרבה על ההגנה ואבטחת המידע. עם זאת, זה לא אומר שהמערכת מסוכנת.

ג'ומלה, אשר מאוד פופולרית ברוסיה, לא יכולה להתפאר עם הפלטפורמה שלהם כמו וורדפרס. בכל זאת, וורדפרס נחשבת מוערכת בכל העולם, וניתוח המערכת מראה כי זה לא לשווא. תזמינו בניית אתר בוורדפרס ותוכלו להנות מעבודה של אנשי מקצוע אשר מוכנים לקחת על עצמם את כל שלבי הפיתוח- החל משלב התכנון להעלאת האתר לשרת איחסון ומילוי תוכן. האתר יותר מידי חשוב לכם, אך אתם לא מאמינים ביכולות שלכם? על תיקחו סיכונים! תסמכו על אנשי המקצוע ותוכלו להנות מיתרונותיו של וורדפרס.