5 B בלוג
02.04.2017

פיתוח וקידום אתרי שופיפיי

שופיפיי- אחד מהמערכות הפופולריות ליצירת אתרים, אשר מעריצים יזמים שרק התחילו את דרכם לעסקים ועושים את צעדיהם הראשונים. בפרט, אתרי שופיפיי הם אופציה מצויינת לבחון מוצר מסויים באמצעות פרסום מקוון. לכן שופיפיי נחשב למערכת הכי אידיאלית בתחום המסחר הדיגיטלי.

האם אתם רוצים ליצור חנות מקוונת קטנה באיכות הגבוהה ביותר עם כל האפשרויות למסחר? שופיפיי היא האפשרות הטובה ביותר להתחלה קלה בתהליך. הסי אמ אס חושב באופו אידיאלי על מנת שתוכלו לנהל את האתר בקלות, שלא לדבר על הקלות במילוי התוכן באתרכם. קחו את הצעד הראשון של העסק שלכם עם מערכת זו! אחרי הכל, כמו שהמערכת יכולה להרים עסק מאפס כך גם יכולה לתחזק עסק קיים באמצעות הפירסום.

לשופיפיי יש יתרונות שקשה שלא לראותם:

  1. שרת איחסון ללא הגבלה שישמח את כל בעלי האתרים שנמאס להם להחליף שרתי איחסון, אפשר לשכוח אחת ולתמיד העברות של קבצים משרת אחד לאחר.
  2. שופיפיי נותנת לכל מנהל אתר מספר רב של תוספים בחינם אשר יהוו הרבה אפשרויות הכרחיות וחשובות. אתם מקבלים סט של תכונות שיכולות לשמש אותכם בכל יום על מנת לשפר את האתר שלכם והפונקציות שלו.
  3. שופיפיי תקבל תשלום עבור המוצרים שירכשו באתר, מכיוון שהיא משתפת פעולה עם עשרות מערכות תשלום, היא מקבלת מגוון עצום של תשלום באמצעות כרטיסי אשראי. הלקוחות שלכם יוכלו להנות מקניית מוצרים מבלי לצאת מהבית. זה פותח הזדמנות מצויינת כי אתם לא צריכים לשכור חנות פיזית, והחדר הפרטי שלכם יכול לשמש בתור מחסן קטן לסחורה. פתיחת עסק כיום הרבה יותר קלה מאשר לפני 20 שנים פשוט השתמשו באתר!
  4. תמיכת יוצרי הפלטפורמה, אשר מוכנים לעזור לכם בכל רגע נתון ולתקן את השגיעות שלכם. מפתחי הפלטפורמה מקבלים את כל חוות הדעת של המשתמשים ומשנים את המערכת בהתאם, אחרי הכל, הם רוצים שהמוצר שלהם יהיה מושלם.

אילו הזדמנויות שופיפיי מציעה?

  1. הזדמנות מצויינת היא יצירת פרופיל אישי עבור הלקוחות שלכם, שבו הם יכולים להשתמש לאחר ההרשמה. הם ישאירו כתובת דואר אלקטרוני, אשר לאחר מכן יהיה ניתן לעדכן אותם על מוצרים חדשים שבאו למדפים. הכל עובד בצורה הגיונית מתוחכמת ופשוטה. ניתן ללמוד על הלקוחות שלכם הרבה, לקחת מידע, להבין מי הוא קהל היעד, זה מה שאתם צריכים על מנת להגדיל את אחוז המכירות. מנהל האתר יכול ליצור רשימת תפוצה של הלקוחות ותמיד להזכיר להם על עצמו.
  2. השמת תלושי שי וקופוני הנחה – הזדמנות מצוינת ליצור כמות גדולה של לקוחות. אחרי הכל, מבצעים תמיד מושכים לקוחות חדשים, צריך רק להעביר להם את המידע. אתם באמת חייבים לבנות תקשורת טובה עם הלקוחות שלכם, תיצרו להם שוברי הנחה לחנות על בסיס קבוע. כל פעולה שלכם תהיה דחיפה מדהימה לעסק ולהגדלת המכירות. אתם תראו שהאתר שלכם יצור קופונים מאוד איכותיים , זאת תודות לשופיפיי אשר נוצר למטרה מסחרית זו.
  3. שליטה מלאה ואיכותית בנושא האנליטי של האתר – בלעדיו העסק לא יכול לעבוד ולהתפתח. זו הסיבה ששופיפיי מציעה כלים מיוחדים המאפשרים לכם לקבל דיווח בכל זמן נתון לא רק על המכירות, אלא גם בתחום המיסוי. תמיד תקבלו את כל המידע על העסק שלכם ותדעו את כל חולשותיו שלא לדבר על אופטימיזציית מחירים להשגת רווח נקי.
  4. לבלוגים – הזדמנות עבור אלא הרוצים להרוויח כסף משיתוף מחשבותיהם. גם בתוך החנות המקוונת , יצירת בלוג תהיה אפשרות נהדרת בכך שתהיה שקיפות מלאה עם המידע עבור הלקוחות. תקשורת כזו עם לקוחות עושה פלאים. לדוגמא, במידה ואתם מוכרים חבילות נופש. למה לא לפתוח בלוג על הטיולים שלכם ולספר על ללקוחות שלכם על מקומות מסויימים ששווה לבקר? באופן מוכח זה יעלה את אמינות החברה וישפר את המוניטין שלה. נראה כפרט מאוד קטן, אך מביא תועלת כה רבה!
  5. יצירת אתר אינטרנט דרך שופיפיי תאפשר לכם להשתמש גם בגירסה הניידת לגלישה. בפרט, כולנו יודעים כי יותר מ60% ממשתמשי האינטרנט, משתמשים בטלפונים חכמים מודרניים. יוצרי המערכת של שופיפיי הבינו זאת ולכן ללקוחות שלכם תיהיה גישה נוחה לקנות דרך הטלפון הסלולרי שלהם. להביא תנועה דרך הסלולרי תיהיה פשוטה יותר, שכן רוב הלקוחות הפוטנציאלים משתמשים דווקה בטלפונים חכמים. כבר בחודש הראשון תראו את כמות הלקוחות שיגיעו לאחר הקמפיין הפירסומי. שופיפיי יוצרת לכם הזדמנות ענקית למכור.

לאחר קבלת החנות המקוונת, אתם תבחינו שמערכת שופיפיי מאוד פשוטה לשימוש. מספיק יום אחד בהחלט על מנת ללמוד את כל ההגדרות בפאנל ניהול האתר ולהבין עד כמה היא פשוטה. לא רוצים לסכן את אתר האינטרנט שלכם ורוצים אתר ברמה הכי גבוהה שרק אפשר? תתנו למומחים לחנויות מקוונות ליצור לכם את האתר, אשר עובדים במשך שנים עם מערכת שופיפיי ויודעים את כל הניואנסים שאתם פשוט לא תספיקו ללמוד. אנשי מקצוע הם תמיד צעד אחד קדימה, זכרו זאת בניסיון הקמת אתר בפלטפורמת שופיפיי.

 

תודה לBest Sites על כתיבת המאמר.