5 B בלוג
02.04.2017

קידום ובניית אתרי וויקס

אף אחד לא שם לב מתי המערכת של וויקס צברה תאוצה כה רבה של פופולריות. היום היא נמצאת בשימוש על ידי יותר מ80 מליון בעלי אתרים או יוצרי אתרים, אשר נמכרים לאחר מכן או יוצרים כסף עבור בעליהם. בהחלט, פלטפורמה זו היא אוניברסלית, וכמובן, היא תעזור ליצור אתר איכותי. אומנם הגירסא הראשונה לא הייתה כל כך מושלמת, כשיצאה בשנת 2006, אך כיום המערכת ממלאת את כל רצונם של בעלי האתרים. במהלך ה-11 השנים האחרונות, יוצרי המערכת הצליחו לפתח את הפלטפורמה ולכן היא עדיין פופולרית ולא מאבדת מהרוולנטיות שלה.

וויקס – למעשה מערכת לבניית אתרים ממש טובה המאפשרת לכם להינות מעדכונים בכל שנה. מספר כה רב של עדכונים הנותנים להשתמש במערכת בביטחון מלא שהאתרים יהיו מוגנים ומאובטחים מפני פריצות. נראה שבכל שבוע מוסיפים למערכת תכונות חדשות ששווה לחקור אותן. בעוד הפלטפורמה בתחילה הייתה מיועדת למשתמשים מתחילים היום משתמשים בה גם הכרישים האמיתיים בים של יוצרי האתרים. מתחילים ואנשי מקצוע העריכו את הממשק כידידותי למשתמש, אשר קל לשימוש גם לאחר טעינת הקבצים בשרת האיחסון.

חיסרון יחידי הוא עבור אלא הרגילים לתכנות. ניסיון לתכנת במערכת הוא בלתי אפשרי. למרות שאיכות ונראות התבניות לאחר יישומן הוא פשוט מדהים. בפרט, אם הפלטפורמה המובילה ביותר הייתה נמדדת במדד זה, וויקס ללא ספק מקבלת את המקום הראשון. רוב התבניות נוצרו ברמה גבוהה מאוד שזה אומר הכל. יש כל כך הרבה תבניות עיצוב מוכנות והם כל כך יפים שכדאי לשים לב לכל הפרטים של כל אחד מהם. לאור התבניות במערכת באמת לא יהיו מתחרים, יש ממש רצון פשוט לבהות בהן.

כמות התבניות מדהימה – אפשר בקלות למצוא תבנית עיצוב לסוג מסויים של אתר או נישה, בידיעה שהבחירה שלכם היא הטובה ביותר! אתם יכולים לעבוד עם מבנה ריק ולייצר עיצוב מאפס בעצמכם. עיצובי התבניות בולטים במקורותיהם. תישבו בנוחיות והשתמשו באופציית תצוגה מקדימה על מנת לא לקנות משהו שלא תצטרכו.

נראות האתר בוויקס מאוד תלויה ביישומים. מהפופולריים ביותר נקרא וויקס גלריה פרו. הוא מאפשר ליצור מגוון רחב של קישוט ואפילו קולאז'ים באמצעות וידאו ותמונות. עבודה עם גרפיקה לא שרק תביא תועלת לאתר, אלא גם את העונג למנהל האתר המשתמש בכל התכונות החדשות של המערכת. אתם יכולים למלא את האתר במספר עצום של אלמנטים נוספים עבור כל דף של האתר ובכך היתרון הגדול של הפלטפורמה. האטרקטיביות של דפי האתר בידי מנהלי האתרים.

בקשר לתבניות מותאמות למכשירים ניידים- אפשרות זו זמינה אף היא. יש צורך לקחת אחריות באופן עצמאי ולהתחיל לפתח תפריט עבור מכשירים ניידים, תוך לקיחה בחשבון את הצבע והצורה של האלמנטים, כמו גם את המרחק בין הנקודות השונות, לא יזיק לבדוק מה יוצא בסוף התהליך ממכשירים ניידים שונים עם מערכות הפעלה שונות.

המערכת מפורסמת בכך שהיא יכולה לספק את העיצוב האישי ביותר לכל אחד, מה שאומר שאתם לא צריכים להזמין אנשי מקצוע עבור בניית האתר שלכם. בפרט, שווה לנסות בעצמכם, במידה ויש לכם זמן פנוי ויש לכם הבנה בסיסית מאוד בבניה על המערכת.

מהם יתרונותיו של וויקס?

הוא מאוד נעים למראה ונוח להבנה. כפי שכבר הוזכר, הודות העורך, אתם יכולים לטפל באתר במתכונתו המקורית או בגרסה הניידת. פנל הניהול קל ונוח לשימוש, כלומר למתחילים לא יהיו קשיים לעבוד עם תוכן האתר שלהם, הם יכולים ללמוד את כל התכונות של הפלטפורמה בקלות במשך כמה ימים. אנשי מקצוע טוענים שנוח לעבוד איתו.

כל היישומים מכילים מספר רב של הגדרות ופונקציות, כתוצאה מכך העבודה תהיה מאוד פשוטה. ודיוק לא יזיק, במידה ואתם לא רוצים לקבל סלט בסוף התהליך, ראוי לציין כי בתוך זמן קצר אתם יכולים לבצע מספר רב של מניפולציות. אתם רק צריכים לדעת איך לעשות את זה. כמובן, הממשק הפשוט וקצת ידע בסיסי יכול לעזור כדי ליצור אתר אינטרנט אך למעשה אתר איכותי של אנשי מקצוע העובדים במשך שנים על מערכת זו, לא יצור אף אחד. פשוט תסמכו על הניסיון של מיליוני משתמשים אשר יכלו ליצור אתרים למטרותיהם, אך בסופו של דבר הם לא היו מרוצים מהם ב100%.

בלוח הבקרה, אתם יכולים לשנות את הרקע עם תמונות או צבעים שונים לאתר. מעבר לכך, אתם יכולים גם להעלות סרטון שיברך את כל מבקרי האתר ויהפוך את הביקור שלהם למחזה אמיתי. אנחנו צריכים להודות למפתחים עבור אפקט פרלקס, אשר מאפשר גלילת אלמנטים, שלאחריו הם ימחקו או יעזרו למשתמש.

בין סוגי הפריטים שאתם יכולים להוסיף בדף הם טקסטים, תמונות גלריות ואפילו כפתורים. תמונות אפשר להעלות בקלות מהארכיון וכך גם מרשתות חברתיות. מה שמשפר את האפשרויות למנהלי האתרים. מנהלי האתרים יאהבו ליצור תיבות ( כמויות גדולות של טקסטים עם תמונות אשר משמשים ליצירת באנרים באתר), רצועות בסגנון דף נחיתה, וגם שינוי צורות בבחירת כל צורה גאומטרית שהיא.

העלאת קבצי מוזיקה ווידאו לנגן, לא יוצרים שום בעיה. אתם אפילו יכולים לבנות נגן קטן משלכם באתר. סינכון עם רשתות חברתיות ראוי להערכה רבה על ידי מיליוני מנהלי אתרים, מאחר והורדה של כל תוכן לאתר הפכה להיות מאוד פשוטה. מנהלי אתרים יכולים לשנות את המראה של התפריט באתר על ידי הוספת דברים חדשים. תיבות הכתיבה יכולות בקלות להיגלל כלפי מטה, מה שיהווה הזדמנות גדולה עבור אלא הרוצים ליצור עמוד נחיתה. תארו לעצמכם כי כעת לא צריך להשקיע סכומי כסף עצומים כדי ליצור את האתר שלכם, על מנת לבחון מוצר או שירות באינטרנט. כמובן שעדיף שייצרו אותו אנשים מקצועיים.

המערכת מתאימה מאוד גם לבלוגרים, שלא לדבר על האפשרות ליצור חנות אינטרנטית. קל לארגן כאן ראווה נפלאה עבור המוצרים, המציעה לקונים פוטנציאלים מגוון עצום. תוכלו לחלק את מגוון המוצרים לקולקציות ואפילו ליצור דף הזמנה פנטסטי. בנוסף קל להכין כאן עמוד לתשלום וכן להכין אופציית משלוח. קל ופשוט להכין קופוני הנחה עבור הלקוחות הקבועים אשר יהיו עם פקיעת תוקף. תסכימו, כמות רבה של אפשרויות כמו זו עבור חנות מקוונת לא תציע שום מערכת אחרת.

בין כל התכונות כדאי להדגיש את האפשרות להכנסת קודים לתכנות, כמו כן צפייה בסרטונים בעמודי האתר אשר יופיעו אוטומטית.

את המערכת ניתן להעריך באמת עבור הדברים הבאים:

  1. הממשק עם תכונות רבות
  2. כמות ענקית של תבניות עיצוב , אשר יעזרו לבחור את עיצוב האתר בהתאמה אישית, ולא לבזבז על זה הון.
  3. כמות היישומים וההגדרות פשוט עצומה, אשר נותנת את מלוא האפשרויות עבור מנהל האתר.
  4. מנהלי האתרים יכולים אפילו לקנות יישומים בתוך אפ מארקט מיוחד.
  5. העורך הויזואלי שמיועד הן לאנשים מקצועיים והן למתחילים כאחד
  6. התמחות הפלטפורמה מרשימה, והגדרת פרמטרי אס.אי.או מפתיעה אפילו אנשים מקצוע.
  7. מספר ההנחיות בלוח הבקרה כה גדול שמתמשים מתחילים יוכלו לדעת את כל האפשרויות של המנהל תוך כמה ימים
  8. סינכרון פשוט של הגרסה הרגילה למכשירים ניידים.

מה המחיר?

קונקט דומיין ראוי לציון במחיר של 54$ לשנה. קומבו ב-102$ בשנה, אנלימיטד 150$ , אי קומרס עם סל עבור חנויות מקוונות ב150$, וי.אי.פי ב294$ אשר יאפשר לכם להשתמש בכמות עצומה של שטח אחסון ויתן אפשרות לקבל אפקט משליחת עלונים בדואר האלקטרוני. כמו כן העיצוב יהיה מקורי בכל מקרה.

אופטימיזציה עם וויקס תהיה קלה, כיוון שכתיבת תוכן קצר, כותרות ומילות מפתח הן באמת פשוטות. כמובן, תכונה זו אינה מהפכנית ומציעים אותה מגוון רב של מערכות, אבל למעשה יש צורך לשלם בהם בשביל תנאים אלו, המאפשרים לכם לעבוד במהירות עם הגדרות SEO.

כל שנשאר הוא לטפל בתכנים על מנת שהעמודים יופיעו במנועי החיפוש. ולמתחילים מספקים אס.אי.או מאסטר אשר ידריך אותכם צעד אחר צעד לאופטימיזציה של תוכן ללא הפסד של זמן וכסף.

[:en]

 

[:]